Нардеп оголосив голодування через львівське сміття

Народний депутат Олег Березюк, голова фракції «Самопоміч», оголосив голодування, «підтримуючи львів’ян і протестуючи проти свавілля центральної влади у 21 столітті»

     788  

Про це йдеться на сайті «Самопомочі».

«Протестуючи проти знущання над людьми, приниження та брехні, протестуючи проти знущання над містом, яке є символом Свободи, підтримуючи львів’ян, які завжди терпеливі до влади, бо вірять в Державу, вимагаючи припинення цього знущання та цієї брехні, я як людина, лікар і народний депутат прийняв для себе екстраординарне рішення — я оголошую голодування, підтримуючи львів’ян і протестуючи проти свавілля центральної влади у 21 столітті… На жаль! – зазначив Олег Березюк, голова фракції «Самопоміч».

Нагадаємо, ситуація з вивезення сміття у Львові – критична. На сьогодні у місті не вивезено відходи з третини сміттєвих майданчиків. На позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС сьогодні наголосили на погіршенні ситуації в місті з вивезенням та утилізацією ТПВ за останній тиждень. Відтак було ухвалено рішення повторно звернутись від комісії до голови ЛОДА, секретаря РНБО, Уряду, голови ВРУ та президента України, а також окремо скерувати листи усім депутатам ВРУ та керівникам дипломатичних установ.