На базі ЛНАМ діятимуть Літні образотворчі студії

Цього року вперше на базі кафедри академічного живопису Львівської національної академії мистецтв проводитимуть Літні образотворчі студії

     549  

Студії мають на меті ознайомити слухачів із ключовими принципами художньої творчості шляхом опанування базових мистецьких дисциплін – рисунку та живопису, що сприятиме формуванню естетичної культури та виробленню художнього смаку та фахових навиків у слухачів.

«Провідну роль у мистецькому навчальному процесі у ЛНАМ відіграють кафедри живопису, рисунку та скульптури, які були міцно пов’язані з місцевими традиціями народної художньої творчості і, водночас, продовжують акумулювати досягнення європейської художньої освіти та мистецтва. Живопис і рисунок є фундаментальними дисциплінами навчального процесу і  залишаються невід’ємними і важливими складовими Львівської мистецької школи.

Цьогоріч ми вперше даємо можливість опанувати основи професійної художньої творчості усім зацікавленим! Заняття проходитимуть в історичних навчальних майстернях ЛНАМ, де навчалися і викладали такі видатні митці як М. Федюк, Й. Курилас, Р. Сельський, О. Шатківського, Й. Бокшай, А. Монастирський та ін.

Разом із викладачами, слухачі студії створюватимуть серії творчих робіт, експериментуючи з форматом, текстурою і кольором, використовуючи численні техніки і методи  живопису»,- зазначають організатори.

Після закінчення програми вручається офіційний сертифікат, підписаний ректором і викладачами студії. Заявки на літні образотворчі студії приймають до кінця червня.

Сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/lvivartacademy/