На базі ЛНАМ діятимуть Літні образотворчі студії

Цього року вперше на базі кафедри академічного живопису Львівської національної академії мистецтв проводитимуть Літні образотворчі студії

 |    485  

Студії мають на меті ознайомити слухачів із ключовими принципами художньої творчості шляхом опанування базових мистецьких дисциплін – рисунку та живопису, що сприятиме формуванню естетичної культури та виробленню художнього смаку та фахових навиків у слухачів.

«Провідну роль у мистецькому навчальному процесі у ЛНАМ відіграють кафедри живопису, рисунку та скульптури, які були міцно пов’язані з місцевими традиціями народної художньої творчості і, водночас, продовжують акумулювати досягнення європейської художньої освіти та мистецтва. Живопис і рисунок є фундаментальними дисциплінами навчального процесу і  залишаються невід’ємними і важливими складовими Львівської мистецької школи.

Цьогоріч ми вперше даємо можливість опанувати основи професійної художньої творчості усім зацікавленим! Заняття проходитимуть в історичних навчальних майстернях ЛНАМ, де навчалися і викладали такі видатні митці як М. Федюк, Й. Курилас, Р. Сельський, О. Шатківського, Й. Бокшай, А. Монастирський та ін.

Разом із викладачами, слухачі студії створюватимуть серії творчих робіт, експериментуючи з форматом, текстурою і кольором, використовуючи численні техніки і методи  живопису»,- зазначають організатори.

Після закінчення програми вручається офіційний сертифікат, підписаний ректором і викладачами студії. Заявки на літні образотворчі студії приймають до кінця червня.

Сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/lvivartacademy/