Для маленьких львів’ян проведуть арт-терапію  

З 21 червня по 16 серпня психолог відділу соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочинає арт-терапевтичний проект «Палітра емоцій».
     383  

Відбудеться проект у приміщенні комфорт-бібліотеки для дітей № 42 (вул. Патона, 4/2).

Щосереди, о 14.00, тут будуть проводити заходи для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей з вимушено переміщених сімей, дітей учасників антитерористичної операцій, дітей-сиріт та дітей з особливими потребами. Метою цих заходів є сприяти у можливості кращого пізнання власного внутрішнього світогляду та розвинути емоційний інтелект, відкрити в собі творчі здібності, створити сприятливу атмосферу для вираження власних емоцій у мистецькому просторі, а також отримати позитивні враження у колі однодумців.

Учасникам проекту буде запропоновано попрацювати у творчій та невимушеній атмосфері, спробувати себе у різних арт-терапевтичних техніках, а також відкрити багато нового та цікавого.

З собою потрібно мати зручний одяг, за бажанням матеріали для малювання (олівці, фарби, фломастери), відкритість і цікавість до нового.

Контактна особа: Верхола Ґльорія – (097) 86 26 760.