X
  Categories: БізнесНовини

LEONI в Україні

Інноваційні кабельні технології майбутнього

ЛЕОНІ у світі асоціюється з найвищою компетентністю у сфері проводів, кабелів, кабельних мереж, системному підході та розвитку. Наші інноваційні рішення використовуються у світовій автомобільній промисловості та у галузях: телекомунікацій, інформаційних технологій, охорони здоров’я та енергетики.

Партнерство

Як міжнародний виробник проводів, оптичних волокон, кабелів і кабельних  мереж, ми протягом десятиліть крокуємо в ногу зі змінами, що відбуваються  у новітньому, все більш об’єднаному у мережу, світі. Завдяки цьому, ми стали важливим постачальником провідних міжнародних компаній. Наші ідеї та рішення сприяють збільшенню ефективності, безпеки та екологічності інноваційних розробок наших партнерів.

Світовий лідер

Заснована в 1917 році, компанія ЛЕОНІ є одним із світових лідерів-виробників кабельних мереж та кабельних технологій. Близько 80 000 висококваліфікованих співробітників у 31 країні працюють спільно для підтримки і розширення нашої провідної позиції на світовому ринку. При цьому ми зосереджуємо наше виробництво на ринках, що інтенсивно розвиваються:  легкових та вантажних транспортних засобів, галузях промисловості та медицини, комунікації та інфраструктури, побутової техніки та електроприладів, дротів та проводів.

Перспективний спектр послуг

ЛЕОНІ пропонує унікальний спектр продуктів, технологій та послуг майже для всіх сфер кабельної техніки, постійно  розширює  його завдяки новим  екологічним розробкам.  Будучи одним з перших у світі виробників кабельної  продукції, ми розвинули  цілісну концепцію сталого розвитку за допомогою  «зелених технологій». Вона підкреслює наше чітке прагнення до екологічної відповідальності на усіх стадіях виробництва.

LEONI в Україні – представник підрозділу  «Кабельні Мережі»

ТзOВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ» належить до підрозділу «Кабельні Мережі». Комплектація перших зразків продукції на ТзOВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ»  розпочалась у серпні 2002 року. За рекордно короткий час було збудовано завод в м. Стрий, відкриття якого відбулося 21 липня 2003 року. Підприємство облаштоване сучасним устаткуванням, комфортними офісними та побутовими приміщеннями, їдальнею, гардеробами, власним автопарком.

«ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ» в Україні є яскравим прикладом тісної економічної та науково-технічної співпраці між Україною та Німеччиною. Це найпотужніший інвестиційний проект у галузі виробництва електричного устаткування для двигунів і транспортних засобів впродовж останніх років. ТзОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмБХ» є одним із найбільших за капіталовкладенням та рівнем виробництва підприємств з іноземними інвестиціями на території Львівщини — було інвестовано понад  65 млн. євро Автомобільна промисловість є головним клієнтом, для якого ЛЕОНІ розробляє і виготовляє високоякісну продукцію — комплексні бортові системи з інтегрованою електронікою. Станом на травень 2017 року на заводі працюють 7700 працівників. Виготовлені на заводі ЛЕОНІ в Україні кабельні мережі постачають на заводи Польщі, Словаччини, Угорщини, Чеської Республіки, Німеччини, Іспанії, Португалії, Італії, Бельгії, Великобританії, США, Австрії, де  комплектують автомобілі світових брендів «Опель», «Порше», «Фольксваґен», «Ауді» та «Ламборґіні»

Нагороди:

  • 1-ше місце у конкурсі «Завод року 2015»
  • 1-ше місце у конкурсі «Завод року 2014» у номінації «Кошти та мотивація 2014»
  • 2-ге місце у конкурсі «Завод року 2005» і «Завод року 2006»
  • 2-ге місце у конкурсі «Завод року» у номінації «Покращення» у 2008
  • 3-тє місце  у конкурсі «Завод року 2004»
  • 3-тє місце у  «Завод року» у номінації «Покращення та якість» у 2011
  • 2004 – 2008, 2015 – «Постачальник року» нагорода від  «General Motors»
  • 2002 – 2006 та 2013 – «Інвестор року»
  • 2003 – 2005 – «Кращий роботодавець у Львівській області»
  • 2012 – «Інвестор року»

Нові інвестиції LEONI

20 жовтня 2016 р. у м. Коломия відбулося урочисте закладення пам’ятної капсули у фундамент майбутнього заводу. Його будівництво планують завершити восени 2017 року. Загальна площа становитиме 6300 м кв.

Сума інвестицій на першому етапі складає близько 15 млн. євро. Зокрема, на спорудження промислового об’єкта спряммовано 6,6 млн. євро, а на його устаткування – 8 млн. євро.

До кінця 2017 року планується набрати на роботу 800 людей, з подальшим зростанням їх кількості.

Марічка Курило: журналістка