Поїздки з Uber у Львові подорожчали

Uber запровадив похвилинну оплату в усіх містах України, найдорожчі поїздки – у Львові

     1414  

Компанія Uber внесла зміни до розрахунку вартості і ввела додаткову оплату за кожну хвилину в дорозі з моменту початку поїздки. Про це повідомляє Lowcostavia.com.ua.

«З 9 червня ми переглядаємо тарифи на поїздки з uberX, щоб залучити більше водіїв до платформи. Кожна хвилина з моменту початку поїздки коштує від 0,30 до 1 грн. додатково до тарифікації відстані», – йдеться у повідомленні.

Як пояснили в компанії, це зробили для того, щоб залучити до роботи більше водіїв.

Унаслідок запровадження похвилинної оплати зросла також мінімальна вартість поїздок, а у Львові, крім того, Убер збільшив ціну подачі авто – з 15 до 16 грн.

На практиці це означає, що пасажирам тепер доведеться заплатити на кілька гривень більше за кожну поїздку і неабияк переплачувати в час пік, коли можна потрапити в затори на дорозі.

З іншого боку, нові тарифи заохочуватимуть до роботи в Uber більше водіїв, що дозволить зменшити час очікування та знизити динамічні коефіцієнти в час пік.

Нові тарифи почали діяти вчора, 9 червня, після обіду. В кожному з українських міст Uber застосовує різну цінову політику.

Детальні нові мінімальні тарифи UberX з 9 червня:

Подача Вартість за км Вартість за 1 хв Мінімальна вартість поїздки
Київ 16 грн 4,5 грн 0,30 грн 25 грн
Львів 16 грн 5 грн 1 грн 30 грн
Одеса 14 грн 4,5 грн 1 грн 30 грн
Дніпро 10 грн 5 грн 0,85 грн 25 грн
Харків 17 грн 4 грн 0,30 грн 25 грн

У квітні Убер вже піднімав ціни на поїздки у Львові, Одесі та Дніпрі, а до того встиг двічі змінити тарифи у Києві – підняти ціну та повернути її до початкової.

Нагадаємо, влітку 2016 року Uber офіційно стартував в Україні – в Києві, згодом в Одесі, 23 лютого – у Львові, а опісля – у Дніпрі та Харкові.