Дітям, хворим на кашлюк, терміново потрібен портативний кисневий концентратор

Його вартість – 15 000 грн

     1696  

 

Кашлюк (гостре інфекційне захворювання) нині вкладає на лікарняні ліжка все більше малюків і дорослих. Захворюваність за останні 10 років зросла більше, ніж у п’ять разів. Рівень вакцинації від цього захворювання, як каже головний епідеміолог Львівщини, лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної лікарні Наталія Тімко, не досягає й 50%, тому збудник легко розповсюджується.

«Хто бачив хворого на кашлюк, особливо дитину, ніколи цього не забуде. Лікування важке і багатьом маленьким пацієнтам потрібен кисень, – каже Наталія Тімко. – У Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні є нагальна потреба у портативному кисневому концентраторі (наприклад, M50 HEACO 5 літрів). Його вартість – 15 000 грн. Аби допомогти хворим діткам, 12 червня о 15.00. в Львівській обласній інфекційній лікарні за участю Ради молодих лікарів та лікарів-інфекціоністів відбудеться лекція на тему – “Кашлюк. Чим небезпечна ця хвороба”.

Хворим діткам конче потрібна допомога. Благочинні внески будуть скеровані на придбання кисневого концентратора. Якщо у когось є можливість допомогти дистанційно, то кошти можна перерахувати на рахунок:
МФО 825014
ЗКПО 01984263
р/р 35423301021042
в УДК СУ у Личаківському р-ні м. Львова

Довідка

Кашлюк – це гостре інфекційне захворювання, що передається повітряно-крапельним шляхом. Крапельки слизу, що виділяються хворим під час дихання, чхання, кашлю поширюються на відстань 1-2 м і осідають на дихальні шляхи. Сприйнятливість до кашлюку дуже висока. Уражаються верхні дихальні шляхи із нападами спазматичного кашлю. Заразитися кашлюком можна тільки від хворої людини або бактеріоносія.

Кашлюк найбільше вражає дітей до 6 років (особливо першого року життя та 3-6 років). Найбільш небезпечною ця хвороба є для немовлят, бо може призвести до зупинки дихання, різноманітних ускладнень, навіть летальних випадків.