У Яворові урочистим вічем відзначили Свято Героїв (фото)

Уже традиційно яворівчани вшанували українських героїв у другий день Зелених свят

     2346  

Фото: javoriv-rda.gov.ua

Духовенство, представники місцевої влади, поліцейські, військовослужбовці, ветерани та десятки яворівчан прийшли на центральну площу Яворова до пам’ятника Т.Г.Шевченку, щоб вшанувати захисників України. Про це інформує сайт Яворівської РДА.

Віче розпочали з виконання Гімну України, після якого священики відслужили панахиду за загиблими героями та вшанували їх хвилиною мовчання.

Далі юні яворівчани традиційно поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та воїнам АТО в м. Яворові, меморіальної таблиці юним борцям за волю України Гнату Сасу та Михайлу Вархоляку, до могили Січових Стрільців на старому цвинтарі м. Яворова, братської могили перезахоронених воїнів УПА на новому цвинтарі м. Яворова, до пам’ятника жертв політичних репресій на вулиці Завадівській м. Яворова, а також до пам’ятників та могил Роману Сенику,  Роману Варениці, Віталію Коцюбі, Юрію Костіву, Тарасу Мисику, Михайлу Логіну, Тарасу Пазину, Андрію Білику, Івану Вахулі, Анатолію Митнику, Віктору Сігаєву, Сергію Карабіну, Ігорю Лехмінку, Юрію Приходу, Петру Василисі та Ігорю Ширінському.

У рамках заходу з промовами до учасників віча звернулися: голова Яворівської РДА Орест Хлян, голова Яворівської райради Володимир Сичак, міський голова Яворова Павло Бакунець і голова районного братства УПА Петро Вушко.

Патріотичний захід продовжили творчі виступи колективу народного дому с. Оселя, а також вокальний виступ з грою на гітарі лауреата конкурсу бригадної «полкової» патріотичної пісні 24-ї окремої механізованої бригади імені Данила Галицького Юрій Мегіси.

Насамкінець усі учасники спільно виконали церковний гімн України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни…».