До складу Наукового комітету увійшли двоє львів’ян

До першого складу Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій за напрямом наукової і науково-технічної діяльності, затвердженого рішенням Ідентифікаційного комітету з питань науки «протокол №3/17 від 30 травня 2017 р.» увійшли двоє львів’ян.
     816  

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

5 квітня 2017 року уряд ухвалив рішення щодо утворення Національної ради України з питань розвитку науки і технологій. Національна рада складатиметься з двох комітетів – Наукового та Адміністративного, які матимуть однакову кількість членів.

Склад Наукового комітету на основі конкурсу формує спеціально створений відповідно до європейської практики Ідентифікаційний комітет з питань науки. До першого складу Наукового комітету увійшло двоє львів’ян – Юрій Головач та Олег Стасик, який є радником міського голови Львова.

Довідка

Головач Юрій Васильович є завідувачем лабораторії статистичної фізики складних систем Інституту фізики конденсованих систем НАН України. Науковий ступінь: доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент НАН України.

Стасик Олег Володимирович є в.о. завідувача відділом сигнальних механізмів клітини НАН України, старший науковий співробітник, заступник директора з наукової роботи Інституту біології клітини НАН України, а також радник міського голови Львова. Науковий ступінь: кандидат біологічних наук, науковий співробітник.