Львівська облрада погодилась на вимоги пікетувальників

Звернення до президента України, як того вимагали протестувальники, депутати Львівська облради планують ухвалити у четвер, 1 червня
     2255  

Депутати Львівської обласної ради домовились підписати звернення до Президента України з вимогами націоналізувати російський капітал в Україні, припинити зростання тарифів з оплати комунальних послуг і продовжити мораторій на продаж землі. Ухвалення цього звернення відбудеться на сесії ЛОР у четвер, 1 червня.

Нагадаємо, сьогодні, 30 травня, радикали зірвали сесію Львівської облради. Зокрема представники «Національного корпусу» та «Свободи» (близько 200 осіб), які від ранку пікетували сесію ЛОР, увірвались у сесійний зал, закидали димовими шашками.

Пікетувальники вимагали, щоб обласна рада ухвалила звернення до прем’єр-міністра та Президента України з вимогою підписати закон, який передбачає амністію учасників бойових дій. Також учасники акції протесту вимагають націоналізувати російський капітал в Україні, припинити постійне зростання тарифів і продовжити дію мораторію на продаж землі.

Як повідомляла “Львівська газета”, під час сутичок у ЛОР по допомогу до медиків звернулись постраждалі. Серед потерпілих і 9 працівників правоохоронних органів,