Завершено досудове розслідування за фактом замаху на вбивство Богдана Копитка

     857  

За вчинення інкримінованих злочинів, злочинцям загрожує довічне позбавлення волі

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області завершено досудове розслідування, – повідомили у прес-службі прокуратури. Скеровано до суду кримінальне провадження за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених п.п.1, 5, 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115, ч.2 ст.15 – п.п.1, 5, 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 194, ч. 1 ст. 263 КК України відносно організатора злочинів і чотирьох його виконавців.

Нагадаємо, 29 серпня 2016 року на автодорозі поблизу села Старе Село Пустомитівського району Львівської області четверо виконавців злочину, діючи за замовленням організатора, з метою вчинення умисного вбивства відомого у Львівській області бізнесмена Богдана Копитка, привели в дію попередньо закладені під асфальтне покриття протитанкові міни. Унаслідок цього було пошкоджено та зупинено позашляховик марки «Mercedes-Benz», який рухався в складі автоколони із трьох автомобілів.

Одразу після вибуху виконавці злочину, помилково вважаючи, що в салоні пошкодженого й зупиненого автомобіля перебуває особа, вбивство якої було замовлено, відкрили вогонь із вогнепальної зброї по автомобілю. У підсумку від вогнепальних ушкоджень троє осіб померли на місці події. Четвертий пасажир автомобіля отримав тілесні ушкодження, з якими його було доправили до закладу охорони здоров’я, де йому було своєчасно надано медичну допомогу.

Натомість бізнесмен, що їхав у іншому автомобілі, який не зазнав пошкоджень, залишив місце події.

Зазначимо, обвинуваченим у підготовчому судовому засіданні продовжено строк запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном на два місяці без визначення застави.

За вчинення інкримінованих злочинів, злочинцям загрожує довічне позбавлення волі.