Уродженець Криму зі спільниками налагодив у Львові виготовлення та збут психотропів

Повідомлено про підозру членам організованої групи, які займалися незаконним збутом психотропних речовин на Львівщині

 |    621  

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області повідомлено про підозру у вчиненні особливо тяжких злочинів, передбачених ч.3 ст. 307, ч.3 ст.28 ч.2 ст.317, ч.3 ст.28 ч.2 ст. 306, ч.3 ст.311 КК України чотирьом членам організованої групи, які займалися незаконним збутом психотропних речовин на території Львівської області.

Як з’ясували, організатор групи 2015 року після переїзду з Автономної Республіки Крим організував у місті Львові стійку групу, до складу якої увійшли місцеві мешканці, для подальшого вчинення злочинів, пов’язаних із незаконним виготовленням, зберіганням та перевезенням з метою збуту та збутом психотропної речовини «амфетамін» в особливо великих розмірах.

Діючи за спільно узгодженим планом, члени організованої групи протягом грудня 2015 року – грудня 2016 року винаймали декілька квартир у місті Львові. Там вони розміщували лабораторний посуд і з допомогою заздалегідь придбаних інгредієнтів виготовляли та в подальшому збували вказану психотропну речовину.

За час документування злочинної діяльності організованої групи та під час проведення обшуків і контрольних закупок працівниками Управління Служби безпеки України у Львівській області з незаконного обігу було вилучено такі засоби, як амфетамін і МДМА.

За вчинення вказаних злочинів злочинцям загрожує покарання до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.