У Львові триває курс гуманної освіти для школярів

Він навчить дітей по-справжньому оберігати тварин.

   Марта Гелиш   1030  

Цього місяця у всіх 7-х класах львівських шкіл розпочалися уроки гуманної освіти під назвою «Маленький Принц. Львів, що любить тварин». Це курс, який допоможе дітям виважено заводити тварин, бачити їх як рівних та відповідальніше до них ставитись. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Ініціаторами проекту «Маленький Принц. Львів, що любить тварин» є компанія «Kormotech» та Департамент гуманітарної політики ЛМР (в особі НМЦО). Партнери проекту – Академія гуманної освіти та ЛКП «Лев».

«Ми хотіли зачепити душі дітей, стимулювати виховання шляхетних почуттів і розрухати їхній інтелект в напрямку  гуманного ставлення до тварин. Ми використовували методи інтерактивності та дидактичних завдань, аби зацікавити дітей.» – зауважує методистка НМЦО Валентина Олійник, яка займалася розробкою посібника для вчителів та зошита для дітей.

Львівські біологи називають курс дуже потрібним, інноваційним та, головне, цікавим для дітей.

«Вони нарешті відклали вбік свої телефони, – зазначає Тетяна Стрільчук, біолог гімназії «Сихівська». – Діти чудово сприймають цей курс та є дуже активними».

«З практичної точки зору, існування такого проекту означає, що близько  7 тисяч молодих львів’ян будуть більш свідомо заводити тварин, не викидатимуть їх напризволяще, належно доглядатимуть за ними, а безпритульних собак та котів з роками стане менше.» – зауважує керівниця проекту «Маленький принц. Львів, що любить тварин» та служби зі зв’язків з громадськістю компанії «Коrmotech» Катерина Ковалюк.

Директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак також відзначає практичну цінність курсу, зокрема у вирішенні проблеми існування безпритульних тварин у місті.

«Собаки дуже тішаться дітям, тихенько лягають і чемно махають хвостами, наче розуміють, що відбувається щось важливе А ми в цей час розповідаємо семикласникам про те, звідки ці тваринки взялись. Курс є дуже важливим, бо завдяки йому ми дивимось в корінь проблеми безпритульних тварин і вже сьогодні працюємо над стратегією її вирішення.» – зазначає Оксана Кошак.

За докладнішою інформацією можна звертатися до Катерини Ковалюк за номером тел. (050) 377 61 92.

Довідка: Компанія «Kormotech» понад 13 років працює на ринку товарів для тварин. Компанія реалізує свою цінність любові до тварин не лише через якісну продукцію, але й низкою соціальних проектів, що покликані зробити життя тварин в Україні кращим. Первинно, компанія була ініціатором проекту «Маленький Принц. Львів, що любить тварин» та профінансувала пілотування курсу гуманної освіти. Зараз проект втілюється завдяки співфінансуванню компанії та Львівської міської ради.

Навчально-методичний центр освіти м. Львова знаходиться у структурі Управління освіти Львівської міської ради. Основною метою діяльності є методичне та інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу, організація навчально-методичної роботи у загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладах.