Переможці екологічних конкурсів отримали нагороди (фото, прізвища)

     2016  

Сьогодні, 25 травня, у приміщенні департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації відбулося нагородження переможців конкурсу екологічних відео «Моя екологічна історія», присвяченого Дню Землі, та конкурсу дитячого малюнку «Природа не має кордонів», присвяченого Дням Європи в Україні. Конкурс організовано спільно з департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва,  інформує Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

У конкурсах узяли участь представники з усіх районів Львівської області та з-за її меж, зокрема, Харківської, Запорізької та Рівненської областей. Загалом це 238 учасників. Зацікавлення екологічними конкурсами є підтвердженням того, що підростає нове, свідоме, екологічно грамотне покоління.

Кожна з надісланих робіт є унікальною, охоплює питання, які турбують як маленьких українців, так і доросле покоління. Завдяки роботам можна дізнатися як брикетувати опале листя та отримувати біопаливо, як поєднати економіку та екологію (за виручені від зібраної макулатуру кошти – купити дерево для пришкільної території), як можуть розвиватися події на Землі, коли людина не турбуватиметься про навколишнє середовище, вважаючи себе тут господарем, як простими вчинками, за допомогою рукавичок та лопат, можна очистити джерела та територію навколо власних домівок.

Найкраще з поставленою задачею у проектних відео справилися учасники, які не лише висвітлили екологічні проблеми, але й запропонували шляхи їх вирішення та безпосередньо долучилися до цього, а молоді художники у темі природи без кордонів охопили та поєднали тваринний та рослинний світи, вплив людини на середовище та всіх людей під гаслом, яке відображає і назва конкурсу «Природа не має кордонів».

Отже, переможцями стали:

Конкурс дитячого малюнку «Природа не має кордонів»

І місце Ільчук Наталія (13 років, ЦДЮТ м.Золочів, арт-гурток «Палітра»);
ІІ місце Куцах Олена (11 років, ЦДЮТ м.Ходорів Жидачівського р-ну);
ІІІ місце Ільків Олеся (12 років, СЗШ І-ІІІ ст. ім. Івана Франка, гурток «Юні друзі природи» смт. Івано-Франкове, Яворівський р-н).
Спеціальна номінація «За креативність» Краївська Павліна (12 років, ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 с.Жирова Жидачівського району).

Конкурс екологічного відео «Моя екологічна історія»

І місце Боса Лілія, Заблоцька Галина, Заблоцька Тетяна, Салабай Віталій (Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П. Андрусіва);
ІІ місце Жищинська Анна та учні 6-11 класів (Львівська спеціалізована школа № 69);
ІІІ місце Щур Віталій (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1);
Спеціальна номінація «За креативність» Володимир Онуфрик та Максим Мисик Стрийської СШ № 4.