IBS Education організовує у Львові профорієнтаційний табір

Цього літа компанія IBS Education 19-25 червня 2017р. вперше проведе профорієнтаційний табір для учнів 7-11 класів у Львові

     1763  

«Ми вважаємо, що вибір майбутньої професії є дуже важливим та його треба робити свідомо. Найкращий спосіб це зробити – ознайомитись із максимальною кількістю професій, поспілкуватись з професіоналами своєї справи. Саме це ми пропонуємо зробити Вашій дитині на Літньому таборі IBS», – кажуть організатори.

Літній табір IBS є унікальним заходом для підлітків. Він включає ефективні комунікації та вправи на знайомство у перший день табору, заняття з провідними викладачами, ділові ігри по кожній з професій, лекції від практиків, екскурсії у ТОП-компанії, опанування сучасних інтернет-професій, а також фінальний проект.

Літній табір IBS є табором денного типу. Заняття в таборі відбуваються з понеділка по п’ятницю, з 09:00 до 16:00. Заняття з сучасних інтернет-професій – у суботу та неділю з 09:00 до 18:00. Табір розташований у самому центрі міста, на вулиці Шпитальна, 9, 2-й пов., офіс 8 (Будинок на розі, Центр ділового партнерства). Заняття відбуватимуться у зручній локації, в обладнаних сучасних аудиторіях, із перервами на чай та печиво.

«На нашому таборі представлені такі класичні професії як маркетинг, психологія, PR, журналістика, HR, фінанси та інші, а також сучасні інтернет-професії – SMM, Youtube-блогерство, SEO та інші. Окрім цього ми відвідуємо з екскурсіями кращі українські та міжнародні компанії: Приват Банк, Soft Serve, DataArt, Tickets.ua та інші. Ви можете обрати тиждень профорієнтації або тільки сучасні чи класичні професії. Вибір за вами!», – додають у IBS Education.

Сучасні професії  (2 дні)
SMM, Youtube-блогерство, веб-дизайн, розробка ігор та SEO – 1700 грн.

Класичні професії  (5 днів)
Маркетинг, Фінанси, Політологія, PR, Журналістика, Психологія , HR, Урбаністика- 2500 грн.

Тиждень профорієнтації  (1 тиждень)

Сучасні професії + класичні професії  – 3800 грн.

Дізнатись більше про табір можна за телефонами:

(095) 142-23-42 Вікторія

(063) 033-10-41 Ксенія

Табір у Львові: http://ibs-edu.com.ua/lvivcamp/