Неочікувана поразка «Карпат»: фоторепортаж

Відбувся 30-й тур чемпіонату України з футболу у Прем’єр-лізі

1131

21 травня на стадіоні «Арена Львів» львівські «Карпати» приймали полтавську «Ворсклу». Після гостьової перемоги у Дніпрі підтримати свою команду прийшло майже чотири тисячі вболівальників. Але цього разу вони залишали спортивну арену розчарованими. Невиразна повільна гра львів’ян, безкінечне перепасовування м’яча поперек поля, нерозуміння між партнерами та невміння завдавати ударів у площину воріт призвели до чергової поразки з мінімальним рахунком – 0:1. Після серії помилок гравців господарів гол у ворота «Карпат» на 57-й хвилині забив Шарпар. Щоби відігратися, часу було вдосталь, але тільки в останні хвилини поєдинку під супровід проливного дощу львівські футболісти пішли на справжній штурм воріт суперника. Правда, вже було запізно…