Екс-начальник «Львівської дистанції водопостачання» та його заступник постануть перед судом

     759  

До суду скеровано кримінальне провадження відносно колишнього начальника ВП «Львівської дистанції водопостачання» ДТГО «Львівська залізниця» та його заступника

Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Городоцька місцева прокуратура скерували до суду кримінальне провадження за підозрою колишнього начальника Відокремленого підрозділу «Львівської дистанції водопостачання» Державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця» та його заступника у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей).

Нагадаємо, 16 вересня 2015 року близько 11 години на території цього господарства перебували двоє працівників, які виконувала роботи з прочистки дворової каналізаційної мережі без відповідного захисного спорядження. Через дію токсичних газів, які випаровувались у колодязі, працівники померли на місці події.

За вчинення вказаного злочину посадовцям загрожує покарання до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.