Учора Славське залишилося без електропостачання

     710  

Учора, 18 травня, о 15:53 у смт. Славське Сколівського району внаслідок виходу з ладу вставки підземного високовольтного кабелю 10 кВ було повністю припинено електропостачання населеного пункту. Про це інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Ремонт пошкодженої вставки планують проводити сьогодні, 19 травня, після прибуття фахівців ПАТ «Львівобленерго» із Дрогобицького РЕМ.

Загалом, за повідомленням департаменту, 18 травня та вночі 19 травня на території області було зафіксовано 6 аварій у системах електропостачання.

У Сколівському районі вчора частково залишилося без електропостачання село Орів – о 22:43 спрацювала система автоматики. Причину події з’ясовують.

Окрім того, о 12:35 18 травня в м. Ходорів (між вулицями Стуса та І. Франка) внаслідок виходу з ладу підземного високовольтного кабелю 10 кВ було тимчасово припинено електропостачання частини абонентів вулиць Грушевського, Львівська, Б. Хмельницького, Шевченка та прилеглих, у тому числі ЗОСШ №№ 1, 2, 3, Ходорівської міської ради, Ходорівської міської лікарні, цегляного заводу та АЗС «ОККО».

О 14:25 працівники Жидачівського РЕМ відновили в повному обсязі електропостачання абонентів (за резервною схемою).

Сьогодні о 05:40 у с. Середкевичі Яворівського району внаслідок виходу з ладу прохідного ізолятора на трансформаторній підстанції було тимчасово припинено електропостачання населеного пункту (частково). З настанням світлого часу доби аварійна бригада Яворівського РЕМ розпочала ліквідацію аварії та відновлення електропостачання населеного пункту;

О 05:45 сьогодні, 19 травня, у смт. Немирів, також у Яворівському районі, внаслідок спрацювання системи автоматики тимчасово припинено електропостачання санаторію «Немирів». Причину події з’ясовують.