Котики й песики з ЛКП «Лев» чекають на господарів (ФОТО)

Продовжуємо знайомити вас із собаками та котиками, які шукають дім

     3176  

Мася. Невеличка красуня. Метис коргі. Молода собачка. Дуже дружня, розумна. Піддається навчанню. Ідеальна собака-друг.

Магда, молоденька білява собачка. Маленька на зріст, спокійна, слухняна, акуратна. Підійде для проживання в квартирі. Мила і невибаглива.

 

Гаспар. Молодий красунчик віком до одного року. Метис ретривера. Енергійний, піддається навчанню, добре знає повідок. Чудовий друг для усієї родини!

Мінді. Красива собака середнього віку. Віддана, розумна. Стане для нового господаря вірним другом та охоронцем.

Жозель, молода чорнява красуня. Вона – прекрасний друг та охоронець, чудово слухняно гуляє на повідку. Підійде на прилаштування в родину з дітьми.

Найс, молодий кудлатий собака-красень. Він гавкучий та енергійний, стане добрим охоронцем, а ще кращим другом! Розумник, добре піддається навчанню.

Кучеряха. Неймовірна кудлата красуня. Пройшла грумінг в ЛКП «Лев» і тепер має чудову нову зачіску 🙂 Стане найвірнішим другом для свого нового господаря.

Гонза, чудова собаця-симпатюлька. Енергійна, слухняна, собака-друг. А ще вона невеликого розміру, тож підійде на прилаштування у квартиру.

Кірбі. Ця собака до нас потрапила в ЛКП «Лев» доглянутою, з зачіскою, тож, ймовірно, вона загубилась. Трішки ляклива та лагідна, добре віє гуляти на повідку. Шукаємо її старого або нового господаря.

Кнайф. Крихітний собачка, метис той-тер’єра. Йому – близько 10 років. Був знайдений покинутим у траві мешканкою Львова, тепер він у нас. Був недоглянутий та страшенно наляканий. В ЛКП «Лев» його покупали, ветеринари оглянули, собака здоровий. Як він опинився на вулиці – невідомо, можливо загубився. Шукаємо його старих або нових господарів.

У ЛКП «Лев» також можна взяти котика-муркотуна. Зараз там чекають на господарів котики Куся, Багіра, Мася, Маркіза та Беззубка. Приходьте знайомитися!

Познайомитися з тваринками можна в ЛКП «Лев» у Львові на вул. Промисловій, 56. Ми працюємо щодня без вихідних з 08:00 до 20:00; тел.: 068 535 4545. Ласкаво просимо!

Фото ЛКП «Лев» та Марти Сирко