До 500-ліття Реформації в Україні в Держархіві підготували онлайн-виставку

     771  

Для відзначення значного внеску протестантських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери в Україні, вияву поваги до їхньої ролі в українській історії та становлення незалежної держави, у Державному архіві Львівщини підготували онлайн-версію тематичної виставки «До 500-ї річниці Реформації в Україні».

За словами директора Державного архіву у Львівській області Ірини Мартенс, під час підготовки виставки виявили цікаві документи, зокрема, статут товариства євангелістів з надання допомоги хворим у м. Львові, анкетний лист «Про діяльність релігійних сект у Львівському воєводстві» (1931 р.), лист Відділу безпеки Львівського воєводського управління від 3 серпня 1931 року до Міністерства внутрішніх справ у Варшаві «Про надання даних про діяльність релігійних сект на терені Львівського воєводства» та багато інших.

Онлайновий варіант зазначеної виставки розміщений на офіційному веб-сайті архіву та на офіційних сторінках «Архіви Львівщини», «Державний архів Львівської області» та офіційній сторінці групи «Державний архів Львівської області» у соціальній мережі Facebook.