Начальниця відділення банку сяде на 7 років за заволодіння мільйоном гривень

     596  

До 7 років реального позбавлення волі засуджено начальницю відділення банку, яка заволоділа коштами на суму понад 1 млн. грн.

Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області. Дрогобицька місцева прокуратура підтримала в суді державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно начальниці одного з відділень ПАТ «Укрінбанк»,. Посадовець у червні 2015 року умисно склала та видала завідомо неправдиві офіційні документи щодо укладення двох договорів банківських вкладів з громадянином України на загальну суму 50 тис доларів США, що згідно офіційного курсу Національного банку України становило більше 1 млн грн.

При цьому вказаних договорів банківського вкладу вона не укладала, отримані гроші на відповідний банківський рахунок не зарахувала, а заволоділа ними та розпорядилася на власний розсуд.

Для прикриття свого злочинного умислу працівниця банку у липні та серпні 2015 року щомісячно повертала потерпілому близько 200 доларів США під виглядом сплати процентів по цих двох неіснуючих депозитах, повернувши таким чином останньому загалом 800 доларів США.

У судовому засіданні постраждалий повідомив, що заподіяні збитки йому було відшкодовано в повному обсязі.

Вироком Трускавецького міського суду обвинувачену визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191, ч.1 ст.366 КК України та засуджено  до 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності строком на 1 рік та 1 місяць, а також із конфіскацією майна.