Джамала презентувала кліп на пісню I Believe in U (ВІДЕО)

     1138  

Українська співачка, переможниця «Євробачення-2016» Джамала презентувала кліп на свою нову пісню. Про це Джамала повідомила на своїй facebook-сторінці.

Пісню  I Believe in U Джамала виконала під час фіналу Євробачення в Києві. Сьогодні ж презентувала кліп на неї. «Ця пісня – звернення до всіх зневірених, до всіх, кому потрібна підтримка та опора», – пише співачка.

Джамала також розповіла подробиці зйомок кліпу: «На зйомках у нас була неймовірна команда, прекрасні актори! Ми спали кілька годин на добу, знімали в різних куточках Португалії: на мармурових кар’єрах, на величезних пляжах, в дубових гаях».

За словами співачки, ідея кліпу прийшла Ігорю Стеколенку, коли він уперше послухав пісню. «Є вислів «у кожного свій хрест», а в нашій історії – у кожного свій човен, в який ми, протягом всього життя збираємо думки, почуття, переживання, радощі й негаразди. Наш герой «проносить» його через усе життя. Він тоне, бореться зі стихією, але проходить всі випробування, тому що у нього є віра. Без віри жити неможливо!» – додала Джамала і окремо подякувала українській діаспорі в Португалії за активну допомогу і підтримку на всіх етапах зйомок.