Ірина Федишин поділилась світлинами зі зйомок нового кліпу на Канарах

Молода українська співачка та мама двох діток Ірина Федишин поділилась своїми фото зі зйомок кліпу, де продемонструвала чудову фігуру та похизувалась відвертими нарядами.

     6413  

На зйомки кліпу артистка та її команда вирушили на Канарські острови.

«Ура!!! Ми летимо у теплі краї знімати кліп!!! І не один !) Дружня і професійна команда, режисер Володимир Шурубура!» – написала Ірина на своїй сторінці у соцмережі.

Над створенням відеороботи працює велика команда, яка обрала дуже цікаві локації та образи для артистки. Саме там, де відбувались зйомки кліпу Ірини Федишин, вже було відзнято неймовірну кількість світового кіно: “Згадати все”, “Зоряні війни”, “Мільйон років до нашої Ери”, а також романтичні кадри шоу “Холостяк”.

Зйомки проходили і у самому серці вулкана Тейде. Не обійшлось і без екстриму. Під час однієї сцени, яку знімали біля величезних скель, розпочався шторм. З океану вийшла висока хвиля близько 7 метрів, яка з головою накрила Ірину. Всі не на жарт перелякалися за співачку. На щастя, все закінчилось добре.

Вже зовсім скоро у новій відеороботі, глядачі зможуть побачити неймовірні краєвиди, багато сонця та океан, адже кліп має з’явитись на початку літа.

Нагадаємо, недавно Ірина Федишин завершила свій концертний тур по всій Україні та одразу розпочала інший.

Читайте також інтерв’ю зі співачкою: Ірина Федишин: «Ніколи своїм дітям вроків не скидала»