У Львові знову оперуватиме всесвітньо відомий пластичний хірург із Німеччини Клаус Екснер

Він приїде 12 червня і разом зі львівськими хірургами допомагатиме дітям і дорослим позбуватися важких вроджених і набутих вад

     2639  

Клаус Екснер консультує пацієнтів

Доктор медицини, хірург з Франкфурта-на-Майні Клаус Екснер цього разу також приїде з дружиною, пластичним хірургом Б’янкою Екснер. Востаннє подружжя побувало у Львові у грудні 2016 року і впродовж трьох днів спільно з львівськими хірургами прооперували 16 діток з різними вадами обличчя, кілька десятків пацієнтів з різних куточків Україні фахівці проконсультували.

Консультуватимуть і оперуватимуть відомі пластичні хірурги на базі опікового центру (8-ма міська клінічна лікарня). Як повідомив «Львівській газеті» завідувач опікового центру Василь Савчин, наразі на консультацію записалося 40 осіб з різних областей України, які мають різні вади обличчя після травм та опіків.

«Зараз пацієнтів, які мають ті чи інші вади обличчя, з інших областей більше, ніж з Львівщини, але дзвінки продовжують надходити, – каже Василь Савчин. – Скільки операцій плануємо провести? Зараз складно сказати, але думаю, що більше, ніж минулого разу, бо Клаус Екснер тепер приїжджає до нас на тиждень. Серед операцій будуть і складні, такі як, скажімо, формування вушної раковини пацієнтам, в яких вона повністю відсутня».

Окрім хірургів опікового центру, до німецьких фахівців приєднаються і хірурги з Львівської міської косметологічної лікарні, Львівської обласної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ», інших медичних закладів не лише Львова, а й України.
Усі операції за участю всесвітньо відомого пластичного хірурга з Німеччини проводяться безкоштовно.

Зустрічатимуть професора Клауса Екснера і його дружину, за словами Василя Савчина, 12 червня. Цей візит професора до Львова буде восьмим за рахунком і є надія, що співпраця німецьких й львівських пластичних хірургів буде тривати й надалі.

Уперше Клаус Екснер познайомився з львівськими колегами у 2012 році, під час Євро-2012. Прибувши до Львова, німецький хірург не лише хотів подивитися футбол, а й познайомитися з львівськими колегами, про яких йому багато розповідав його брат, відомий ортопед з Цюриха, який не раз бував у Львові, знайомий з Василем Савчиним. Саме він і запропонував доктору Клаусу долучитися до хорошої справи, оскільки в Україні, зокрема і у Львові, є багато пацієнтів з різними вадами обличчя, яким конче потрібна його допомога, бо зробити такі операції за кордоном у них нема фінансової можливості.

З цього часу пластичний хірург часто навідується до Львова. Торік був двічі ( у лютому і грудні). Скільки разів цього року зі щільного графіка вдасться викроїти час і навідатися до Львова, наразі невідомо. Але він їде до нас охоче. І як сказав Клаус Екснер під час останньої поїздки, мета такої співпраці – впровадження нових методів, які з’явилися в пластичній хірургії для того, щоб якомога більшій кількості людей в Україні можна було запропонувати лікування найновішими техніками.