У Львові запровадили пільгові електронні квитки на електротранспорт

     1469  

У Львові електронними квитками в електротранспорті зможуть скористатися пільгові категорія споживачів – студенти та учні шкіл.

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», від сьогодні у громадському електротранспорті Львова через мобільний додаток Приват24 відкрилася можливість оплачувати пільговий квиток – «студентський». Студенти та учні шкіл оплачують 50% від повної вартості, а саме 1 грн.

«Разом із ПриватБанком ми продовжуємо працювати над вдосконаленням безконтактної системи оплати проїзду. Ще більше оновлень та нових опцій плануємо впровадити вже невдовзі: зокрема, можливість придбати місячну абонентську картку через мобільний додаток. Також спільно з ПриватБанком обмірковуємо можливість встановлення у трамваях та тролейбусах карткових терміналів для оплати проїзду. ПриватБанк готовий встановити карткові термінали, де можна буде оплатити за проїзд карткою будь-якого банку», – розповів Іван Бондар, начальник відділу зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

Як повідомили у ПриватБанку, користувачам електронних студентських квитків, а сьогодні вони вже випущені для всіх студентів львівської політехніки, не потрібно буде вибирати пільгову категорію квитків і контролерам показувати студентський, вся процедура буде повністю автоматизована.

Нагадаємо, 24 січня у Львові запровадили систему безготівкової оплати за проїзд в електротранспорті. Послуга діє у всіх трамваях і тролейбусах Львова. Потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Приват24 сканувати QR-код, що зображено на спеціальних стикерах у трамваї. Під час поїздки оплачений квиток потрібно «закомпостувати».