Двоє чоловіків намагалися обікрасти приватний швейний цех у Дрогобичі

Поліцейські охорони затримали зловмисників

     758  

Працівники наряду групи реагування Дрогобицького відділу поліції Управління поліції охорони у Львівській області затримали двох чоловіків, які намагалися викрасти майно з приватного швейного цеху, що у Дрогобичі.

Сьогодні, 5 травня, близько першої ночі, на пульт централізованого спостереження поліції охорони Львівщини надійшов сигнал «Тривога» з приватного швейного цеху, що в Дрогобичі. Оператор пульта негайно скерувала на місце спрацювання групу затримання поліції охорони. Прибувши, правоохоронці виявили зовнішні ознаки злому, було розбито металопластикове вікно з тильної сторони приміщення.

На місці події поліцейські охорони затримали двох чоловіків, один з яких був біля цеху, а другий – усередині та намагався втекти. Ними виявилися 43-річний місцевий мешканець і 20-річний мешканець Нового Роздолу.

Правоохоронці перевіряють їх на причетність до вчинення інших подібних злочинів, вирішують питання про відкриття кримінального провадження, – повідомили в Управлінні поліції охорони у Львівській області.