Адвокатеса зі Львова може сісти до 8 років за схиляння правопорушника до хабара

     789  

У в січні цього року адвокатеса схилила правопорушника до дачі хабара в розмірі 1000 доларів США двом суддям одного з районних судів Львова за сприяння у закритті відносно нього проваджень про вчинення адміністративних правопорушень. Однак у подальшому, після заволодіння шляхом обману грошима, була затримана.

Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з альтернативою внесення застави в розмірі 32 тис. грн., яку вона сплатила, а на усе її майно наклали арешт.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, тепер відділ процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управляння нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Львівської області направив до суду обвинувальний акт щодо адвоката юридичної консультації міста Львова за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.190, ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ст.369 КК України.

За вчинення вказаних кримінальних правопорушень шахрайці загрожує покарання до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.