Учнів львівської школи нагородили за участь у всеукраїнському проекті «Школа Енергії 2» (фото)

     1639  

Старшокласникам ЛСШ «Надія», які брали участь у всеукраїнському проекті «Школа Енергії 2», вручили сертифікати від Батьківської ради школи на отримання грошової винагороди за результативну роботу.

ЛСШ «Надія» завжди була учасником і модератором низки всеукраїнських і міжнародних проектів. Серед них вагоме місце посідають екологічні. Колектив школи охоче бере участь у таких заходах, бо це сприяє глибшому розумінню проблем екології та енергозбереження, освоєнню способів їх подолання та практичне застосування набутих знань.

Так, нещодавно, 27-28 квітня, у школі «Надія» пройшли Шкільні дні енергії у рамках всеукраїнського проекту «Школа Енергії 2», під патронатом Львівської міської ради, до яких долучилися представники освіти, громадські організації та учні шкіл міста Львова. Відкриття виставою «Подорож у Енерголяндію» справило враження як на дорослого, так і на зовсім юного глядача. Діти зі сцени знайомили зі спеціальними приладами з валізи юного енергоаудитора та продемонстрували практичні знання у галузі енергозбереження.

Цікаві екологічні ігри на природі, учасниками яких стали гості школи, дали змогу порухатися, відпочити й отримати знання. Найменші учасники, учні НВК «Малюк», теж гарно попрацювали у формі гри, виготовляючи моделі альтернативних джерел енергії, застосовуючи природні ресурси. Спортивні екологічні ігри принесли користь і задоволення, адже у проведенні днів енергії таким способом переможених не буває.

Команда енергоаудиторів, яка успішно та наполегливо працювала впродовж року, презентувала свої результати Батьківській раді школи та громаді міста. Тут вона показали свою обізнаність у галузі енергозбереження, надавши практичні поради дорослим.

За важку працю має бути винагорода, і про це подбали батьки. Величезний солодкий торт – це те, чим завжди охоче ласують діти. Частування відбулося у теплому родинному колі, де пліч-о-пліч перебували діти, батьки та педагоги. Крім того, всім учасникам енергокоманди вручили сертифікати від Батьківської ради школи на отримання грошової винагороди за результативну роботу в проекті.