У Шегинях прикордонники затримали киянина, який ішов до Польщі

Учора ввечері неподалік українсько-польського кордону правоохоронці затримали чоловіка, який пішки прямував до Польщі

     826  

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Прикордонники відділу «Шегині» отримали випереджувальну інформацію про невідомого, який прямував в обхід села до кордону. Група реагування, що негайно вибула з підрозділу, знайшла чоловіка на відстані кілометра до державного рубежу. Затриманим виявився громадянин України 1989 року народження, ме6шканець Києва, який підтвердив що дійсно планував незаконно перетнути кордон та дістатися Польщі. Свої дії він виправдовував пошуками заробітку за кордоном. Щодо чоловіка було складено документи справи про адміністративне правопорушення щодо спроби незаконного перетинання державного кордону, рішення прийме суд.

Слід зазначити, що від початку квітня у прикордонні тривають комплексні заходи спільної спеціальної операції «Кордон-2017» в рамках якої прикордонники Мостиського загону затримали 16 правопорушників, було накладено штрафів на загальну суму 46 тисяч гривень та проінформовано компетентні держані органи щодо порушень законодавства під час переміщення товарів через кордон на суму понад 147 тисяч гривень.

Окрім того, в сусідньому пункті пропуску «Краковець» вчора було зафіксовано чергову спробу дачі неправомірної винагороди прикордонникові. Хабаром у 600 гривень намагався підкупити інспектора прикордонної служби громадянин Польщі, який в’їжджав в Україну. Цим самим він сподівався схилити правоохоронців до надання йому переваг у оформленні в прикордонному відношенні. Протиправні дії іноземця задокументовано, про них повідомлено працівників Нацполіції України.