Щоб навести лад на полігонах утилізації відходів, акумульовано достатньо коштів, – Андрій Білоус

     646  

Сьогодні влада області та міста повинні спільно зробити все можливе, щоб допомогти тим містам області, які погодилися приймати сміття на свої полігони з обласного центу. Зі свого боку обласна рада на минулому засіданні виділила з екологічного фонду  перший транш фінансування у сумі майже 20 млн грн. на закупівлю спецтехніки та упорядкування полігонів міст-учасників меморандуму щодо поводження з ТПВ. Решту грошей депутати  планують розподілити під час наступного засідання облради.

Про це повідомив перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус під час засідання сесії Львівської міської ради сьогодні, 27 квітня.

За його словами, сьогодні зроблений наступний крок – відповідне рішення прийняла і Львівська міська рада. «Закумульовано достатньо велику кількість грошей, щоб почати наводити лад на полігонах утилізації ТПВ у Львівській області. Думаю, мешканці міст, які підставили плече Львову, отримають допомогу для вирішення своїх соціально-економічних проблем», – зауважив Андрій Білоус.

Він наголосив, що, відповідно до меморандуму, потрібно оперативно укласти угоди з органами місцевого самоврядування та підприємствами, які обслуговують полігони терміном на 2 роки для забезпечення належного захоронення твердих побутових відходів та погодити фінансування визначених об’єктів соціально-економічного розвитку територій, в яких буде визначено графіки та розміри фінансування.

Окрім того, Андрій Білоус повідомив, що сьогодні запланована зустріч з громадським активом Львівщини з метою обговорення створення Громадської наглядової ради для контролю за вивезенням ТПВ.