На контрабанді цигарок спіймали злісного порушника митних правил (ФОТО)

 |    989  

Сьогодні вночі, 26 квітня, до Республіки Польщі через пункт пропуску «Краковець» смугою руху «червоний коридор» прямував громадянин України. Автомобілем «Man» з напівпричепом він перевозив 330 «плит, виготовлених з деревостружкового матеріалу» з одного з підприємств Львівщини.

Під час митного огляду в боксі поглибленого огляду з використанням технічних засобів митного контролю було виявлено 565 пачок цигарок із фільтром, з акцизними марками України та без них. Прихований товар містився в конструктивній порожнині підлоги передньої частини вантажного відсіку напівпричепа, доступ до якої став можливий після часткового вивантаження плит та демонтажу дерев’яної підлоги.

Про наявність вказаного товару водій під час усного опитування не заявив, у митній декларації не вказав. Важливо, що цього громадянина у 2013 та 2014 роках вже притягали до адміністративної відповідальності за порушення митних правил, передбачене ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.

Як повідомили в ГУ ДФС у Львівській області, за цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками частини 1 статті 483 Митного кодексу України. Сигарети та автомобіль вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.