ЛКП «Лев» відновило вилови безпритульних тварин

Проте коштів з міського бюджету підприємство поки не отримало

   Ольга Зінько   1544  
ЛКП "Лев"

Фото: ЛКП "Лев"

ЛКП «Лев» працює у звичному режимі, відлов безпритульних тварин проводиться. Кошти, яке місто заборгувало комунальному підприємству, будуть перераховані найближчим часом відповідно до актів виконаних робіт. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради з посиланням на департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

«У найближчий час кошти будуть перераховані комунальному підприємству, відповідно до призначень та поданих актів виконаних робіт. Зараз триває узгодження актів», – зазначає Олександр Одинець, в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, учора на своїй сторінці у Фейсбуці ЛКП «Лев» повідомило про тимчасове призупинення активного вилову безпритульних тварин у Львові.

«Шановні читачі нашої сторінки, хочемо повідомити, що у зв’язку з об’єктивними обставинами ЛКП «Лев» тимчасово призупинило активний відлов безпритульних тварин у нашому місті. Це пов’язано із затримкою фінансування за березень 2017 року із бюджету міста», – написали вони.

У підприємстві додали, що продовжують працювати та здійснювати ургентні виїзди, виклики через покуси та травми, а також подовжують приймати безпритульних котів, яких приносять мешканці. Проте до відновлення фінансування не здійснюватимуть планових виїздів і обстежень території.

Міський бюджет заборгував підприємству більше 200 000 гривень. Кошти за березень мали б надійти до 20 квітня. Попри затримку фінансування, працівники ЛКП «Лев» зарплату за березень та аванс за квітень отримали вчасно. Крім того, підприємство забезпечене медикаментами.

Втім уже сьогодні ЛКП «Лев» знайшло порозуміння з міською радою і, хоча гроші ще не надійшли, відновило вилов безпритульних тварин.

«Ми отримали розуміння щодо коштів. Фінансове питання врегульоване, підприємство відновлює активну роботу щодо відлову безпритульних тварин», – повідомила Оксана Кошак, директор ЛКП «Лев».

Через комунальне підприємство «Лев» проходить близько 130 безпритульних тварин за місяць. Їм проводять вакцинацію та стерилізацію. Також працівники займаються пошуком господарів для тварин.

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національно фонду на підтримку демократії NED