Джамала вийшла заміж (ФОТО)

Переможниця «Євробачення-2016», співачка Джамала вийшла заміж

     6312  

Про це сьогодні написав на своїй facebook-сторінці Саід Ісмагілов, муфтій Духовного управління мусульман України «Умма».

«Щойно одружив відповідно до мусульманського релігійного обряду Seit-Bekir Suleimanov та Jamala Alim Qızı Jamaladynova! Просимо Всевишнього Аллага Божих благословінь для молодят!» – йдеться в повідомленні.

Про одруження написала і сама Джамала. «День весілля. Ми з Сеїт-Бекіром чоловік та дружина! Дякую всім за привітання! Ваша Джа», – зазначила співачка на своїй офіційній сторінці у соцмережі Facebook.

Як нагадує «Главком», Джамала і Бекір Сулейманов познайомилися близько трьох років тому на вечірці спільних друзів. Бекір молодший за співачку на вісім років, він родом із Сімферополя, закінчив магістратуру в Києві за спеціальністю «медична радіофізика», а до цього – столичну школу економіки. Захоплюється футболом, організовуючи великі аматорські турніри.

Сусана Алімівна Джамаладінова (крим. Susana Camaladinova), більш відома як Джамала або Jamala, нар. 27 серпня 1983 року. Українська співачка кримськотатарського та вірменського походження, народна артистка України, випускниця Національної музичної академії України. Виконує пісні в стилях джаз, соул, фанк, фольк, поп та електро, а також бере участь в оперних постановках і шоу

За свою творчу кар’єру, яка триває й досі, записала та випустила чотири студійні, один концертний і два міні-альбоми, до яких увійшли пісні англійською, українською, російською та кримськотатарською мовами; знялась у фільмах «Поводир» українського режисера Олеся Саніна та «Поліна» франко-бельгійського режисера Оліаса Барко. Перемогла на 8-му міжнародному конкурсі «Нова хвиля» в Юрмалі та 61-му пісенному конкурсі «Євробачення» у Стокгольмі. Здобула сім статуеток української музичної премії «YUNA», дві премії «ELLE Style Award», а також премії «Людина року», «Best Fashion Awards», «Red Apple Awards», «Eurostory Awards», «Marcel Bezençon Award» і «Cosmopolitan Awards».

У 2013—2014 роках підтримала Революцію гідності й засудила анексію Криму Російською Федерацією. Від початку війни на сході України бере участь у заходах, присвячених соборності та цілісності Української держави.