У Львові переповненими залишаються 249 сміттєвих майданчиків

Станом на ранок 24 квітня сміття не вивезено із 249 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 20% від загальної кількості. Про це повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР.
     562  

Зокрема в Залізничному районі не вивезено сміття із 53 майданчиків, у Сихівському – із 63, у Франківському – з 12, у Шевченківському – з 102, у Личаківському – з 19.

«Кожного дня у місті назбирується 500-600 тонн ТПВ. Тому є щоденна необхідність у вивезенні сміття», – розповідають в управлінні житлового господарства ЛМР.

Нагадаємо, загалом у Львові 1237 сміттєвих майданчиків житлового фонду.

Щодо сміттєвих майданчиків бюджетних установ, то ТПВ не вивезено із 29 контейнерних майданчиків закладів освіти та 2 контейнерних майданчиків закладів охорони здоров’я.

Нагадаємо, 21 квітня, у Львові у присутності віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона було підписано Меморандум про поводження з твердими побутовими відходами, що має розв’язати багатомісячну проблему. накопичення й вивозу побутового сміття зі Львова.  Підписанню Меморандуму передувала зустріч керівників усіх міст Львівщини, де є полігони (а таких на території області є 20), керівництва ЛОР, ЛОДА та міського голови Львова.