У Львові відбудеться грандіозне мистецьке дійство для всіх органів чуття

На ньому представлять творчі проекти для всіх видів чуття

   Марта Гелиш   1191  

Від 5 по 7 травня у Львові проходитиме цілодобовий арт-фестиваль New Wave Exhibition. Організатори переконані: фестиваль вразить не лише кількістю талановитих людей, що беруть у ньому участь, а й поєднанням абсолютно різних напрямків мистецтва. Захід відбуватиметься у вигляді триденного арт-шоу, для сприйняття якого гості залучать усі види чутливості – зір, слух, запах, дотик, смак, і навіть інтуїція.

«Понад 100 молодих художників, музикантів та дизайнерів із 14 областей України представлятимуть свої роботи, а відвідувачі поринуть у триденну концентрацію сучасного українського мистецтва, спілкування, обміну досвідом і розваг водночас», – повідомляє співорганізатор заходу, ГО «Розвиток громади».

У програмі фестивалю:

  • Сучасна візуальна експозиція: живопис, графіка, скульптура, відео-арт, перформанс, інсталяція
  • Музика від класики до електро: Brunettes Shoot Blondes, Secret Avenue, The Cancel Band, Collegium Musicum, ZAPASKA, Love Rebel Gang, Dj Machitas
  • Лекції від художників, дизайнерів, кураторів та власників бізнесу і навіть створення ексклюзивної колекції одягу, що відбуватиметься на ваших очах
  • Театральні дійства від «Складу 2.0», «АВС Театру» й інших
  • Майстер-класи для дітей і дорослих
  • Кінопокази від «Катрусиного Кінозавра» та Wiz-Art.

Організатори впевнені, що на події кожен знайде для себе те, що цікаво саме йому.

«Ми творимо якісний арт-контент, консолідуємо цілі мистецькі напрямки: музику, моду, мистецтво. Я впевнена, що кожен гість нашої події знайде щось, що його вразить і навіть змінить», – переконана координаторка арт-фестивалю Олена Роюк.

Дійство відбуватиметься у двох локаціях міста: біля Порохової вежі та у Fest republic на вул. Старознесенській, 24-26. Квитки можна придбати на сайтах www.newwave.in.ua , Gastroli.ua, Kasa.in.ua., а їхня вартість – 100-150 грн.