Ремонт перехрестя вул. Личаківської – Мечникова затягують

Будівельники наштовхнулися на більш тверді ґрунти, ніж очікували, - говорять в «Львівавтодорі».

   Марта Гелиш   2238  

s.032.ua

Закрите на ремонт перехрестя вулиць Личаківської і Мечникова планують відкрити для проїзду щонайшвидше вкінці червня. Після цього на вул. Мечникова поїде трамвай №7, який зараз курсує з вул. Татарбунарської до Аквапарку. Про це “Львівській газеті” розповів директор  ЛКП “Львівавтодор” Олег Береза.

За його словами, перехрестя мали відкрити ще на початку червня, однак через тверді ґрунти на вул. Мечникова ремонтні роботи затягнуться до кінця місяця.

“Будівельники наштовхнулися на більш тверді ґрунти, ніж очікували, тож ремонтні роботи триватимуть на декілька тижнів довше. Очікуємо, що до кінця червня відкриємо цю ділянку для проїзду,” – зазначає Олег Береза.

Зараз на перехресті Личаківської – Мечникова вже облаштовують інженерні комунікації, зокрема перекладають колектор, який знаходиться на глибині 7 м.

Додамо, що ділянку вул. Личаківської від Мечникова до Пасічної реконструюють у 3 етапи: спершу відремонтують перехрестя з вул. Мечникова, потім продовжать ремонт до вул. Котика, і врешті – від Котика до Пасічної. Першу ділянку закрили на реконструкцію ще всередині березня.