До Львова з’їдуться пластуни з усієї України

 22-23 квітня у Львові відбудеться дводенний фестиваль дитячої та юнацької творчості «День пластуна». Понад 2500 пластунів зі всієї України приїдуть до нашого міста, щоб взяти участь у мистецьких змаганнях

 |    581  

Прийматиме фестиваль -виставковий центр «Південий-EXPO» (вул. Щирецька, 36).

Організатори наголошують – завтра на фестиваль до Львова приїде 103 команди з усієї країни, а найвіддаленіший з осередків – Харків, де зараз Пласт активно відроджується. Усього на «Дні пластуна» буде 13 конкурсів, найбільший з яких – театральний, де беруть участь 79 команд і близько 1300 акторів. У програмі фестивалю – театральні вистави, конкурс акустичної пісні, виставка інсталяцій, кібер-турнір, змагання фотографів, стенд-ап шоу, а також конкурс «Міс та містер Дня пластуна».

«Фестиваль триває з 1992 року. Молоді хлопці і дівчата взяли і зробили цей захід – впродовж понад 20-ти років до Львова з’їжджається дуже багато гостей. Торік ми мали 2530 учасників і гостей на «Погулянці», а цього року переносимо фестиваль на «Південний-EXPO», – розповів на прес-конференції заступник головного організатора фестивалю Ярема Дух.

Кожен «День пластуна» має власне гасло, цього року – «Ти не ти, коли не ти».

Оргкомітет «Дня пластуна» запрошує львів’ян гостей міста та представників ЗМІ відвідати фестиваль, що триватиме у суботу та неділю з ранку до вечора.

«Фестиваль дуже колоритний – є багато на що подивитися. Це завжди красиво, коли молодь виступає на сцені, співає чи танцює, творить фотографії чи скульптури. Особливо цікаво поглянути на новинку нашого фестивалю – конкурс стендапу, де молоді пластуни змагатимуться в гуморі. Упродовж заходу діятиме прес-служба, котра допоможе представникам ЗМІ зорієнтуватися, увійти до конкурсних залів чи взяти коментарі», – наголосила Наталя-Гелена Дунай, прес-секретар львівського осередку Пласту.