«Флюгери Львова» знову скликають здатних тішитися життю

Культовий фестиваль відбудеться уп’ятнадцяте.

     1880  

За 15 років існування культового львівського етно-джаз-фестивалю «Флюгери Львова» (який цього року триватиме від 29 квітня до 1 травня) його організаторам вдалося неможливе – зберегти фестивальну атмосферу майже не змінною.

Як наголосив на попередній зустрічі з пресою один з організаторів фестивалю, прес-секретар MO «Дзиґа» Юрко Вовкогон, особисто йому дуже імпонує, що ця атмосфера не змінилася. Бо йдеться про те, що фестиваль і далі об’єднує людей, які вміють тішитися життю і не заважати один одному.

«За 15 років на фестивалі виступило 283 гурти, через «Флюгери» пройшло понад 100 тисяч відвідувачів, дерева у дворику виросли на 80 см, – акцентують у програмці дійства. – А радості та знятих з неба зірок не злічити. Це – фестиваль, де танцюють під джаз, де на ранкових концертах «прокидаються» сотні фанатів, де дорослі бавляться разом з дітьми, де свято після концертів вихлюпується на вулиці нічного Львова, де серед міського галасу панує затишок, де раз на рік ти бачиш усіх своїх друзів і знаходиш нових, бо всі зібралися тут для свободи, весни і доброї музики».

І це таки правда. Як правда й те, що чимало музичних гуртів, які сьогодні в Україні на слуху, перші свої кроки зробили саме на «Флюгерах Львова». Цього разу на п’ятнадцятих «Флюгерах» гратимуть оркестр радості та щастя Familia Perkalaba, Bria Blessing та ShokolaD+PL у супроводі камерного оркестру, буковинський гуцул-хоп «Гуцул Каліпсо», подільський фундаментал «Пропала грамота», новий львівський етно-проект Tоrban, indie-ватага з Угорщини Flop та інші.

А ще одна традиційна особливість цього фестивалю, яку не перейняв ніхто інший – ранковий недільний концерт «Прокидання» – цього разу відбудеться разом із «Крихіткою», яка спеціально до фестивалю готує оновлену «приджазовану» програму.

Варте уваги, що квитки, куплені на фестивальні концерти (що традиційно триватимуть у дворику Львівської ратуші), попередньо будуть суттєво дешевшими, ніж придбані безпосередньо перед концертом. А подбати про них заздалегідь можна за допомогою сайту 2event.com або в галереї «Дзиґа».