6 найвірніших друзів чекають на вас в ЛКП “Лев”

     550  

Чудові собаки  з ЛКП “Лев” чекають на прилаштування.

Амур. Молодий, активний собака-красень. Гавкучий та життєрадісний. Розумний, піддається навчанню. Стане чудовим охоронцем та другом.

Білявка. Молоденька собака віком до одного року. Ніжна, трішки сором’язлива. Любить горнутися до людей. При постійному контакті зі своєю людиною швидко зникне і стане чудовим другом.

Граф. Кудлатий красунчик віком до одного року. Метис спанієля. Енергійний та гавкучий, грайливий та слухняний, слухняний і зворушливий. З цим собакою ніколи не буде сумно

Норбі. Невеличкий молоденький собака. Зворушливий та милий, ніжний і розумний. Чудовий друг для своєї майбутньої людини чи родини.

Рима. Чудова собака, молода та енергійна. Має неймовірно красивий каштановий окрас і чудову товариську вдачу, тож стане вам найкращим другом і вірно охоронятиме.

Красень лабрадор Цезар. Цей чорнявий собака середнього віку. Розумник, знає деякі команди. Стане чудовим другом та компаньйоном.

Познайомитися з цими чудовими собаками можна в ЛКП “Лев”: Львів, вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545. Ми працюємо щодня без вихідних з 8:00 до 20:00.