У Львові висадили 20 сакур

Саджанці місту подарувало Посольство Японії

     703  

Фото: прес-служба ЛМР

Сьогодні у Львові, у парку імені Івана Павла ІІ, що на Сихові, висадили 20 сакур, які місту подарувало Посольство Японії. Заходи відбулись в рамках Року Японії в Україні та з нагоди святкування 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною. Кілька дерев посадили міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною та синами, а також Шігекі Сумі, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні, з дружиною Томоко Сумі. Участь у заході взяли також депутат міської ради Валерій Веремчук, настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Орест Фредина.

Нагадаємо, 3 березня цього року відбувся офіційний візит Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі до Львова та зустріч з міським головою Андрієм Садовим. Під час зустрічі, зокрема, сторони обговорили можливості культурної співпраці, проведення заходів в рамках відзначення Року Японії в Україні, а також перспективи співпраці в економічному та туристичному напрямках.

Шігекі Сумі, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні, народився 13 червня 1953 року.

У 1977 році закінчив Університет Хітоцубасі. З квітня 1977 року – співробітник Міністерства закордонних справ Японії. З червня 1987 року – перший секретар Посольства Японії в Пакистані. З грудня 1989 року – перший секретар Японської Місії в Організації Об’єднаних Націй. З серпня 1993 року – співробітник відділу планування Бюро комплексної зовнішньої політики Міністерства закордонних справ Японії. З лютого 1994 – співробітник Генерального бюро зовнішньої політики Міністерства закордонних справ Японії. З 1994 року працював в Офісі відділу політики Міжнародної Організації співробітництва та миру при ООН. З лютого 1996 року – співробітник відділу Євразії та Океанії Міністерства закордонних справ Японії. З серпня 1997 року – радник японської місії при міжнародних організаціях ООН в Женеві. З липня 2000 року – посланник Посольства Японії в Таїланді. З травня 2003 року – радник Департаменту міжнародного співробітництва і комплексної зовнішньополітичної політики секретаріату міністра Міністерства закордонних справ Японії. З вересня 2005 року – японський посол при міжнародних організаціях у Відні. З серпня 2008 року – посол Японії при Організації Об’єднаних Націй. З вересня 2011 року – Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Бахрейні. З вересня 2014 – Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні в Україні.