PolskiBus.com запускає сайт українською мовою

Українська мовна версія сторінки доступна вже сьогодні

Лідер автобусних перевезень PolskiBus.com, зважаючи на посилений попит на свої послуги з боку громадян України, запускає  нову версію сайту – повністю  українською мовою. На сайті знайдете всю необхідну інформація про актуальну пропозицію, розклад і правила.

На даний момент в пропозиції платформи PolskiBus.com доступні партнерські сполучення, які з’єднують 18 міст в Польщі з 10 українськими містами.

PolskiBus – це найбільший польський перевізник, що обслуговує 18 трас між 26 польськими містами: Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Mława, Opole, Ostrowiec, Świętokrzyski, Ostróda, Płock, Poznań, Radom, Rzeszów, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Toruń, Warszawa, Włocławek, Wrocław і Zakopane. Також перевізник виконує рейси до 6 міст за межами Польщі: Берлін, Братіслава, Брно, Будапешт, Прага і Відень.

Завдяки співпраці з іншими перевізниками на сайті PolskiBus можна придбати квитки на ще 28 рейсів до таких міст як Львів, Амстердам, Гамбург, Цюріх, Дюсельдорф. Більшість автобусів оснащені кондиціонером, Wi-Fi, туалетом і електричними розетками.

  • Tetyana Marcus

    Їхали зі Львова на Познань, автобус у жахливому стані, без ТУАЛЕТУ, РОЗЕТОК, на підлозі куча піску, автобус не відповідає заявленому на сайті, мало того о 15.20 прислали по електронці лист, що рейс переноситься з 20.00 на 18.20,тобто за три години до виїзду, при тому що ми були у дорозі і можливості прочитати пошту не було, так як не було зв язку, чисто випадково зайшли на форум де люди жалілися, що часто міняють рейси….і прийшлось брати додатково таксі (нам ніхто його не компенсував), щоб наздоганяти автобус, дівчина по телефону, ще й гримала на нас, що мол читайте пошту!!! Більше ніколи і нікому не буду радити Вашу компанію, бо ви брехлива компанія з жахливим відношення до своїх кліентів, на всіх форумах буду писати свої відгуки, всім знайомим розповім про жахливий стан автобусу, хамство, і невиконані обіцянки!!! Мало того на автобусі, навіть нема таблички, що автобус прямує до Познані, автобус сірий (не червоний. як на сайті), тобто людина якимось дивом повинна здогадатися, що це її автобус і що він прямує до Познані…

  • Tetyana Marcus

    Ха-Ха!!!Але не розумію істеричної радості решти. PolskiBus, на свому сайті, почав продаж квитків іншого польського перевізника – Ideal Travel, який сам не здійснює перевезення, а, в свою чергу, перепродає квитки українського перевізника ФОП Стецик. Тому, УРАААА!!!! Вітаю всіх з тим, що в Україну заходить український перевізник ФОП Стецик!!!

  • Tetyana Marcus

    У якого доречі нема ні туалету, ні розеток, ні вай-фая і завжди брудні салони, це просто жах…це сором для польского буса такий перевізник…