Синоптики розповіли, якою буде погода до кінця тижня

 

Цими днями погода буде прохолодною, а заморозки триватимуть аж до неділі

   Марта Гелиш   1339  

Середня температура повітря вночі становитиме від -7 до +6 градусів, очікуються сильні заморозки. А от вдень стовпчик термометра підніматиметься до 10-ти градусів вище нуля, проте погода буде дощовою. Про такі тенденції “Львівській газеті” розповіла начальниця відділу метеопрогнозів Львівського регіонального центру з гідрометеорології Надія Ясюренко.

За словами синоптиків, завтра, 20 квітня, температура повітря вночі становитиме 1-3 градуси тепла, місцями очікуються заморозки на ґрунті до -4 градусів. Вдень температура повітря підніметься до 3-8 градусів тепла, можливий дощ з мокрим снігом.

21 квітня – знову нічні заморозки, а температура повітря становитиме 2-7 градусів нижче нуля. Вдень стовпчик термометра коливатиметься від 3-х до 12-ти градусів тепла.

На вихідні, 22-23 квітня, температура повітря вночі становитиме 1-6 градусів тепла, ґрунтові заморозки – до -5 градусів. Вдень температура повітря підніметься до 5-13 градусів тепла, очікуються опади у вигляді дощу з мокрим снігом.

Весняні заморозки зазвичай тривають до першої декади червня, однак довготривалі можуть знизити урожай плодових дерев.

“Хоч для квітня справді характерні заморозки, але такі різкі і сильні, як-от зараз, – рідкість. Тривалі низькі температури можуть пошкодити плодові дерева. Але очікуємо, що потепління настане вже після 24 квітня,” – каже Надія Ясюренко.