На сихівській трамвайній лінії виявили недоліки конструкції

Похилились опори, які тримають контактну мережу трамваїв

   Марта Гелиш   1628  

На новозбудованій трамвайній лінії, що на Сихові, похилилося декілька бетонних опор неподалік стадіону “Україна”. Внаслідок цього на лінії вже 8 разів ламалися пантографи (струмоприймачі), однак робота трамваїв через це не припинялася. Зараз у Львівській міськраді з’ясовують, через що виникла проблема та як її виправити. Про це “Львівській газеті”розповів директор ЛКП “Львівелектротранс” Михайло Сидорович.

За його словами, поломки пантографів на новій лінії трамвая №8 трапилися через провисання дротів, а дроти провисають якраз через те, що похилилися опори.

Як повідомляє Олег Береза, директор ЛКП “Львівавтодор”, що було замовником будівництва сихівської трамвайної лінії, для виявлення причини похилення опор уже залучили незалежних експертів.

“Завтра на трамвайній лінії проведуть експертизу, аби з’ясувати, чи відхилення відбулися в межах допустимої норми. Якщо ж ні, то це обов’язково виправлять і з’ясують, чому виникла проблема: можливо, внаслідок додаткових навантажень або через помилку у проекті будівництва. У цій ситуації немає нічого страшного, і усі недоліки можна буде легко виправити після висновку незалежної експертизи”, – каже Олег Береза.

До слова, у “Львівелектротрансі” припускають, що похилення опор трамвайної лінії на Сихові трапилося внаслідок великої відстані між ними.

Нагадаємо, сихівський трамвай №8 почав курсувати  17 листопада 2016 року з центру до кінопалацу ім. Довженка, а 15 квітня 2017 року продовжив  свій маршрут до “Санта-Барбари”.
.