На Львівщині створили онлайн-карту місць для пікніків

На неї уже нанесли 30 локацій. Обіцяють: буде ще

   Ольга Зінько   2718  

У Львівській обласній державній адміністрації розробили інтерактивну карту  місць Львівщини, де можна влаштовувати пікніки. Вона містить дані про кожну локацію, фотографії і географічні координати. Головними критеріями щодо відбору майданчиків були наявність столиків, альтанок, смітників, місць для розведення багаття та розташування наметів.

Ініціаторами розробки карти виступили Львівська обласна державна адміністрація, зокрема управління туризму та курортів, та Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

«Мета – розвинути та виховати етику відпочинку. Виїзди на природу користуються популярністю, тому ми хочемо, щоб вони не завдавали шкоди навколишньому середовищу», – розповідає начальник управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталя Табака.

Наразі на карту нанесено 30 рекреаційних зон, де рекомендують влаштовувати відпочинок. Однак, за словами Наталі Табаки, мапу доповнюватимуть новими локаціями.

Крім того, до управління туризму і курортів вже надходять повідомлення про місця, на яких влаштовують пікніки, проте які непристосовані для відпочинку на свіжому повітрі. Дані надають лісові господарства, громадські активісти та районні державні адміністрації. Невдовзі такі ділянки планують «окультурити» для безпеки та зручності відпочивальників.

Матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED