Львів’янам показали веселих тварин із притулків (відео)

Це відео може надихнути вас узяти тварину з притулку

     1269  

Нещодавно у львівській «Планеті Кіно» відбувся Animal Ads Day: ініціатива UAnimals та Molodiya Festival показали найкращу соціальну рекламу про тварин. Охочих переглянути зоозахисні ролики зібрався повний найбільший зал кінотеатру.

«Повні зали на таких подіях – це очевидна ознака того, що зоозахисний рух вже давно вийшов з маргінесів і став популярною тенденцією для українців. Зрештою, це логічно, якщо ми йдемо в Європу, де рух за права тварин набирає шалених обертів: цілі країни офіційно відмовляються від виробництва хутра, використання тварин у розважальній індустрії, а європейські столиці проводять багатотисячні марші за вегетаріанство. Тож ми шалено раді долучитися до позитивних змін у нашій країні», – каже Наталя Шевчук, співзасновниця Molodiya Festival.

Захід також підтримало ЛКП «Лев», а чималий блок зоозахисних роликів був присвячений адопції тварин із притулків.

До вашої уваги – найвеселіші з них.

2012 року американський ведучий Ден Харріс взяв із притулку кота Джорджа. Організація ASPCA (Американське суспільство із запобігання жорстокому поводженню з тваринами) створив драйвовий вірусний ролик:

Пародію на телемагазини зробила організація The Animal Foundation. Тільки пропонують тут не пилососи зі знижкою, і не пояси для схуднення, а котів і собак з притулку. Які, зрештою, функції пилососа й антицелюлітного паска теж виконують:

 

 

Організація Friends of Animals запросила на роль собаки голлівудську зірку Денні Трехо.

«Милота» від Animal Humane Society: