На Львівщині відкрили завод із виробництва димохідних систем з нержавіючої сталі

Він є найбільшим у Західній Україні

     3447  

Сьогодні, 10 квітня, у селі Сокільники Пустомитівського району відкрили новий завод ДИМКОМ. Це масштабний та складний проект з інвестиціями 5 мільйонів гривень в українську промисловість.

«Це найбільше і найсучасніше підприємство з виробництва димовентиляційних каналів на території України, яке працює не лише на ринку нашої держави, а й вироблятиме продукцію для експорту», – зазначив під час відкриття підприємства голова Львівської ОДА Олег Синютка

На заводі майже 4000 кв. м виробничих та складських площ, потужність виробництва – понад 10000 м. димохідних труб та елементів на місяць. Перша черга виробництва забезпечила робочими місцями понад 40 працівників. Це найбільший в Західній Україні завод з виробництва димохідних систем з нержавіючої сталі.

На сьогодні продукція ДИМКОМ – це понад 10 тисяч найменувань одностінних і двостінних (термоізольованих) елементів димоходів, виготовлених лише з якісних марок нержавіючої сталі. Оснащення виробництва сучасним європейським обладнанням дало змогу виготовляти елементи димоходів і для побутових потреб з діаметром від 80 мм до 200 мм, і для промислових опалювальних приладів діаметром до 600 мм, а також систем колективних димоходів багатоквартирних жилих будівель. Окрім цього, подальший розвиток заводу дозволить запустити лінію з виготовлення систем вентиляції та розширити діапазон матеріалів з яких виготовляють продукцію.

У подальших планах підприємства – впровадження інвестицій в розмірі  не менше 10 мільйонів гривень та  створення додаткових робочих місць.