Uber підняв мінімальну вартість поїздки у Львові

Компанія Uber внесла зміни до розрахунку вартості і змінила мінімальну ціну поїздки у Львові

     1907  

Про це повідомляє Lowcostavia.com.ua.

«Із 6 квітня ми переглядаємо тарифи на поїздки з uberX у Львові: від сьогодні мінімальна вартість поїздки становитиме 25 грн., а вартість за км – 5 грн. При цьому подача становитиме 15 грн», – йдеться в повідомленні компанії.

У компанії пояснили, що підвищили тарифи, щоб залучити більше водіїв до платформи.

На практиці це означає, що звичні маршрути в Uber подорожчали на 11 грн. Якщо раніше за поїздку на відстань 5 км пасажири платили 4 грн. за подачу + 5 грн. х 5 км = 29 грн, то тепер така поїздка обійдеться в 40 грн. (15 грн. подача + 5 гр.н х 5 км)

Водночас, якщо завдяки зміні тарифів до роботи в Uber зголосяться більше водіїв, це дасть змогу зменшити час очікування та знизити ціну в час пік. Тобто, якщо ви користуєтеся Uber для поїздок у популярні години, то в деяких випадках ціна може бути нижчою завдяки зниженню коефіцієнтів.

Із 3 квітня Uber також підняв ціну на поїздки в Одесі. А в Києві встиг уже двічі змінити тарифи – підняти ціну та повернути її до початкової.

Якщо ви ще не користувалися Uber, то можете отримати бонус на поїздку вартістю 30 грн при реєстрації. Після переходу за посиланням потрібно ввести персональні та фінансові дані (номер банківської карти) та завантажити додаток у свій мобільний.

Нагадаємо, влітку 2016 року Uber офіційно стартував в Україні – спершу в Києві, згодом в Одесі, 23 лютого – у Львові, 30 березня – у Дніпрі.