На сесії міськради затвердили Програму «Успішний педагог» на 2017 рік

Задля підтримки талановитих та обдарованих педагогів і підвищення якості надання освітніх послуг сьогодні, 6 квітня, на сесії Львівської міської ради затвердили Програму «Успішний педагог»» на 2017 рік

     766  

Метою Програми «Успішний педагог» на 2017 рік є підвищення ролі та значення педагогічної професії через виявлення та підтримку талановитих і успішних педагогів, заохочення їх за успіхи у роботі, активну участь у громадській, спортивній, мистецькій, виховній, науковій діяльності, а також покращення якості надання освітніх послуг у навчальних закладах міста Львова.

Відповідно до ухвали Львівської міської ради на першому етапі реалізації Програми відбір претендентів відбувався у навчальних закладах м. Львова, на другому та третьому – комісією, створеною директором департаменту гуманітарної політики.

Програму реалізовуватимуть уже втретє. У 2015 році вона була передбачена для вчителів шкіл, а у 2016 році для педагогів, які працюють у школах, садках і позашкільних навчальних закладах.

Претендентів на отримання грошових винагород у рамках реалізації Програми «Успішний педагог» висували педагогічні ради навчальних закладів.

На загальних зборах (конференції) колективу навчального закладу претенденти та адміністрація презентували роботу педагогічного працівника. Кандидати готували аналітичні матеріали за такими напрямами: виховання лідера та навчання учнів роботи в команді; використання сучасних методик, які сприяють високому рівню навченості учнів; організація роботи з дітьми в позаурочний та канікулярний час; генерація нових освітянських ідей, самореалізація; залучення дітей та батьків до реалізації проектів; співпраця з представниками психологічних та соціальних служб з метою якісної організації навчально – виховного процесу; активна участь у волонтерській та громадській роботі. Участь у відборі кандидатів приймала батьківська громадськість та учнівське самоврядування закладу.

Учасниками Програми були педагогічні працівники дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів міста Львова.

На конкурс були подані матеріали 127 претендентів. 69 переможцям проведено виплату грошової винагороди у розмірі 25 тисяч гривень.