На Львівщині відкрили завод, що вироблятиме продукцію для IKEA

     3193  

Сьогодні в селі Яструбичі Радехівського району підприємство «Сентіо» запустило єдине в Україні високотехнологічне виробництво матрацної жакардової тканини з повним циклом виробництва. Він включає в себе основонамотувальний  етап, безпосередньо етап ткання та унікальний для України етап ламінування тканин. До цього моменту такий вид тканин лише імпортували з Китаю, Туреччини та країн ЄС.

Як зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка, таке виробництво на Львівщині ставить Україну на один рівень зі відомими світовими виробниками жакардової матрацної тканини.

Виробнича потужність підприємства становить близько 1500000 метрів тасьми та близько 100000 метрів тканини в місяць.

Зараз на підприємстві є 30 робочих місць. У зв’язку із розширенням виробництва ця кількість зросте до 60.

«Зростання економіки в основному залежить від малого та середнього підприємництва. Тішить, що тут, на Львівщині бізнес заручився підтримкою і розумінням влади, тому кожного місяця відкривається нове успішне підприємство», – зазначив під час відкриття виробництва заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайло Тітарчук.

Довідка. ТзОВ «СЕНТІО» – вітчизняний виробник текстильної продукції: жакардової матрацної тканини, тасьми матрацної та інших різновидів меблевої тасьми та текстильної фурнітури. Компанія заснована у 2009 році, розташована в Радехівському районі Львівської області. Це підприємство зі 100% українськими інвестиціями.

Для власного виробництва підприємство імпортувало станки й обладнання, нарощуючи виробничі потужності, що дає змогу створювати нові робочі місця та забезпечувати місцеве населення стабільною роботою. Кількість працівників на підприємстві – 31 особа, з подальшою перспективою працевлаштування ще близько 30 осіб. Розмір заробітної плати – в межах 3400-5900 грн. на місяць.

У березні 2017 року тут відремонтували приміщення, призначене для ткацького виробництва загальною площею 2182,1 м кв.

ТзОВ «СЕНТІО» – це підприємство з сучасно облаштованою внутрішньою інфраструктурою, зручними робочими місцями, забезпечує доїзд працівників з навколишніх населених пунктів.

Сума платежів, сплачених ТзОВ «СЕНТІО» до бюджетів усіх рівнів у 2016 році, становить 6500000 грн., у 2015 році – 4600000 грн. Компанія має хорошу репутацію у всіх сферах своєї діяльності.