Французький співак виконав хіт Джо Дассена під бандуру, баян і контрабас (ВІДЕО)

Французький співак Поль Манондіз та український інструментальний гурт B&B Project створили нетрадиційну версію відомої пісні Джо Дассена «Et Si Tu N’Existais Pas» – світовий хіт зазвучав під бандуру, баян і контрабас

     1392  

Українські музиканти кажуть, що вирішили спробувати з цікавості, але вже під час першої репетиції були вражені результатом.

«Нам було дуже цікаво побачити, що вийде при поєднанні шарму французького співака і української бандури… І під час першої репетиції усі наші очікування перевершили себе! Було достатньо одного виконання, щоб зрозуміти – ми розуміємо один одного без слів, не потрібно було навіть нічого перекладати… Недарма кажуть, що музика – це інтернаціональна мова людства» – кажуть учасники гурту B&B project.

Прем’єра кліпу відбулася вчора на каналі  MVUA.

B&B Project – український інструментальний колектив, який активно популяризує народні інструменти.

До гурту входять:

Тетяна Мазур – лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів, студентка Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, по класу бандури та вокалу в заслуженої артистки України Дедюх Лариси Віталіївни. Народилась Тетяна на Херсонщині, закінчила Херсонське музичне училище по класу бандури в заслуженого працівника культури Наталі Петрівни Мазур. Виросла в сім’ї музикантів, вони й прищепили любов до музики.

Сергій Шамрай – родом із Запорізького краю. Виріс у вчительській сім’ї. Після закінчення музичної школи по класу баяну у Корхових З.В. і В.В. Вступив до Запорізького музичного училища, де навчався в заслуженого діяча культури Пелюка С.О. Під час навчання ставав лауреатом міжнародних конкурсів (Італія, Словакія, Польща, Болгарія). Зараз Сергій навчається в Національній музичній академії України ім. П.І.Чайковського у професора, заслуженого артиста України Павла Віталійовича Фенюка.

Читайте також: Кавер група з Києва зіграла «Грозу» Вівальді на бандурі та баяні (ВІДЕО)