За спробу підкупити посадовця облради хабародавець сяде на 5 років

Зловмисника засуджено до 5 років реального позбавлення волі за намагання «просунути» на розгляд сесії низку звернень, – повідомила прес-служба прокуратури Львівської області

     706  

Прокуратура підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно особи, яка, діючи умисно, протиправно, здійснила пропозицію та обіцянку службовій особі, яка займає відповідальне становище, а саме керуючому справами Львівської обласної ради, надати неправомірну вигоду в розмірі 50 000 гривень. За вказану суму засуджений сподівався на сприяння у винесенні на розгляд сесії Львівської обласної ради низки звернень до прем’єр-міністра України та голови Верховної ради України, зокрема про надання Львівщині спеціального економічного статусу й передачі повноважень встановлення тарифів на комунальні послуги місцевим органам самоврядування.

Злочинну діяльність зловмисника викрили працівники Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Згідно з вироком Галицького районного суду м. Львова, 31 березня обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369 КК України. Йому призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі із застосуванням спеціальної конфіскації до майна, яке обвинувачений використав для вчинення цього злочину.